Actros
Nasze pojazdy ciężarowe

Actros

Transport dystrybucyjny. 18–26 ton.

Samochód ciężarowy, który już dzisiaj realizuje to, o czym inni dopiero mówią. Actros spełnia stale rosnące wymagania w ciężkim transporcie dystrybucyjnym lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki zwiększonej wydajności. Dzięki unikalnemu komfortowi. I dzięki wzorowej niezawodności.

W tym celu wyposażyliśmy go w pionierskie innowacje techniczne, które odczuwalnie obniżają zużycie paliwa, jeszcze bardziej zwiększają wykorzystanie pojazdu i bezpieczeństwo oraz jeszcze lepiej wspierają kierowcę w wykonywaniu powierzonych mu zadań w ciężkim transporcie dystrybucyjnym. Unikalna, przyszłościowa łączność sieciowa i harmonijna interakcja inteligentnych systemów wspomagania to kolejne atrybuty wyróżniające Actrosa i tworzące podstawę do oferowania doskonale skonfigurowanego, wysoce wydajnego pojazdu do praktycznie każdego zastosowania w ciężkim transporcie dystrybucyjnym.

Zestawienie korzyści.

  • Zwiększony komfort dzięki Multimedia Cockpit267, kamerze MirrorCam271 i elektronicznemu hamulcowi postojowemu
  • System Active Drive Assist 2287, 248, 284, dostępny na życzenie do określonych wariantów Actrosa, aktywnie odciąża kierowcę i zwiększa bezpieczeństwo jazdy.
  • Łatwa obsługa najróżniejszych funkcji pojazdu i zabudowy za pomocą Multi-Touch-Display262
  • Nawigacja Mercedes-Benz Truck262, 244 i asystent rozpoznawania znaków drogowych287, 262, 244
  • Nowy kluczyk i system komfortowego zamykania pojazdu
  • Szeroka oferta foteli z różnorodnym zakresem regulacji, umożliwiających utrzymanie dobrej kondycji
  • Active Drive Assist 2248 zwiększający komfort jazdy i wydajność

Komfort to coś więcej, niż tylko luksus. To nasza odpowiedź na rosnące wymagania w ciężkim transporcie dystrybucyjnym, gwarantująca przyjemne warunki pracy i jazdy.

Nowoczesne, ergonomiczne, praktyczne, motywujące do pracy, a także zwiększające jej wydajność. Kierowca czy przedsiębiorca – jednego jesteśmy pewni: stanowisko pracy w Actrosie z pewnością zachwyca. Oferuje kierowcy najlepsze warunki pracy i jazdy. A dzięki inteligentnej komunikacji z centralą i powiązaniu z procesami logistycznymi jeszcze bardziej zwiększa wydajność.

Content Actros distribution 05

Actros oznacza niezawodną technikę sprzyjającą oszczędzaniu paliwa, niższe koszty oraz wyższe przychody. Albo inaczej: większą wydajność. Niskie zużycie paliwa zdecydowanie przyczynia się do zwiększenia ekonomiczności. Tę właściwość Actros potwierdza w codziennej eksploatacji.

Wraz z Actrosem na drogach pojawia się ciężarówka, która jeszcze bardziej oszczędza paliwo – do 5%. Jest to możliwe na przykład dzięki dalszej optymalizacji układu napędowego, zastosowaniu MirrorCam271 oraz udoskonalonemu systemowi Predictive Powertrain Control, który przyczynia się teraz do obniżenia zużycia paliwa również na drogach krajowych i federalnych.

Oszczędne, niezawodne silniki Euro VI w czterech klasach pojemności skokowej. Przyszłościowa technika, moc do 460 kW (625 KM) i maksymalny moment obrotowy 3000 Nm.

Dzięki sześciu wariantom kabin kierowcy Actros do transportu dystrybucyjnego od 18 t oferuje każdemu kabinę, która umożliwia ekonomiczną pracę i łatwą obsługę. Jeśli wymagana jest pełna długość zabudowy, pierwszym wyborem będzie kabina kierowcy typu S ClassicSpace. Kabina kierowcy typu M ClassicSpace jest odpowiednia np. do eksploatacji na trasach jednodniowych, a kabina kierowcy typu M CompactSpace do wykonywania nad nią zabudów. Dobra widoczność i duża ładowność to zalety wszystkich wariantów kabin.

W górę