Daimler Truck Retail Polska Sp. z o.o.

Witamy w Daimler Truck Retail Polska

Content showtruck

Historia lubi się powtarzać. W 1886 roku, w odległości blisko 100 km od siebie, dwóch zupełnie obcych sobie mężczyzn rozpoczyna pracę nad pierwszym na świecie czterokołowym pojazdem spalinowym. Gottlieb Daimler oraz Karl Benz przez wiele lat rywalizowali ze sobą, nie zdając sobie sprawy, jak wielki sukces uda im się osiągnąć. Po wielu latach ich firmy łączą się, wyznaczając sobie jeden wspólny cel: Mercedes-Benz! Ich firma z czasem stała się znanym na całym świecie producentem samochodów, a jej nazwa jest synonimem luksusu, innowacyjności i bezpieczeństwa.

W 2023 roku historia zatacza koło. Dwóch liderów w sieci Mercedes Trucks, Mercedes-Benz Trucks Warszawa oraz Mercedes-Benz Trucks Sosnowiec łączą się, by podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej! I chociaż okoliczności są zupełnie inne, a odległości znacznie większe, to łączy ich wspólna misja: Daimler Truck Retail Polska.

„Daimler Truck Retail Polska daje nam nowe możliwości oparte na solidnych fundamentach. Dzięki połączeniu dwóch spółek Mercedes-Benz Trucks Warszawa oraz Mercedes-Benz Trucks Sosnowiec zyskaliśmy bardzo dobrze prosperujące lokalizacje z doświadczoną załogą i świetnym zapleczem logistycznym. Dlatego też naszą ambicją jest bycie czołowym dostawcą usług dla branży TSL na terenie całego kraju.”
Grzegorz Radomyski, Dyrektor Sprzedaży Daimler Truck Retail Polska

Nasz cel:
Tworzenie trwałych, prawdziwych, a przede wszystkim opartych na pełnym zrozumieniu relacji z naszymi Klientami.

Nasza wizja:
Wiodąca pozycja na rynku ogólnopolskim dzięki najlepszym produktom i w pełni zaangażowanym zespołom.

Nasza misja:
Jako najbardziej zaufany partner biznesowy pierwszego wyboru chcemy wspierać naszych Klientów w całej Polsce. Naszą pracę opieramy na doświadczeniu, zaangażowaniu i pasji całego zespołu.

Nasze wartości:
Partnerstwo, pasja, innowacyjność oraz zrównoważony rozwój.

Nasz zespół:
Zbudowanie zgranego, profesjonalnego i zaangażowanego zespołu to duże wyzwanie. Z punktu widzenia pracodawcy, głównym celem jest stworzenie miejsca, do którego każdy chętnie będzie wracał i efektywnie realizował powierzone mu zadania. Z kolei z punktu widzenia pracownika liczy się atmosfera, możliwość rozwoju oraz zaufanie, którym zostaje obdarowany przekraczając progi firmy.

W Daimler Truck Retail Polska z dumą możemy powiedzieć, że temu wyzwaniu udało się sprostać!

Poznaj ludzi, którzy każdego dnia robią wszystko, by dotrzymać Ci kroku!

Samochód ciężarowy z gwiazdą oznacza niezawodność i ekonomiczność, a także najwyższą jakość produktów i usług oraz kompleksową kompetencję w zakresie rozwiązań transportowych zorientowanych na klienta. Zarówno w transporcie dalekobieżnym, jak i na placu budowy czy w dystrybucji: Mercedes-Benz oferuje odpowiednie rozwiązanie dla każdego klienta w segmencie lekkich, średnich i ciężkich samochodów ciężarowych. Dzięki pionierskiemu duchowi Mercedes-Benz wielokrotnie wprowadzał przełomowe innowacje w sektorze samochodów ciężarowych, zarówno w zakresie wydajnych systemów napędowych, jazdy autonomicznej, jak i bezpieczeństwa czynnego i biernego.

Content sale 168 x945

Jesteśmy odpowiedzialni za serwis i dostawy części do samochodów ciężarowych Mercedes-Benz, Fuso oraz Setra. Dzięki szerokiej palecie świadczeń serwisowych i Oryginalnych Części Mercedes-Benz gwarantujemy, że Twój pojazd będzie optymalnie serwisowany i naprawiany. Dla nas ważne jest, aby Twoje samochody były zawsze mobilne albo jak najszybciej takie się stały. Można powiedzieć, że Twoja mobilność to nasza ambicja!

Szybkość i wygoda

Wiemy, że dla Twojej firmy liczy się sprawność działania, dlatego w serwisach Mercedes-Benz Trucks Retail Polska szybko otrzymasz termin naprawy lub wizyty w warsztacie.

Do Twojej dyspozycji mamy trzy punkty serwisowe Daimler Truck Retail Polska obsługujące samochody ciężarowe, których godziny otwarcia są dostosowane do Twoich potrzeb: jesteśmy otwarci nawet do 23:00!

Dzięki regularnym szkoleniom nasz personel warsztatowy jest zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami motoryzacyjnymi. Wykonamy dla Ciebie kompleksowe prace przeglądowe i naprawcze – najlepiej wtedy, gdy Twój pojazd akurat nie jest w użyciu. Dzięki temu możesz ograniczyć czasy przestoju samochodu, zwiększając tym samym zyskowność swojego biznesu.

Content service
Content service 1
Teaser parts

Oferujemy szeroki asortyment oryginalnych części i akcesoriów Mercedes-Benz oraz zaopatrujemy we wszystkie dostępne części zamienne. Chętnie doradzimy także, jeśli szukają Państwo opon, obręczy lub kompletnych kół do samochodu ciężarowego, dostawczego, furgonetki lub samochodu osobowego.

Ogólne warunki zakupów
W górę