Serwis

Jesteśmy odpowiedzialni za serwis i dostawy części do samochodów ciężarowych Mercedes-Benz, Fuso oraz Setra. Dzięki szerokiej palecie świadczeń serwisowych i Oryginalnych Części Mercedes-Benz gwarantujemy, że Twój pojazd będzie optymalnie serwisowany i naprawiany. Dla nas ważne jest, aby Twoje samochody były zawsze mobilne albo jak najszybciej takie się stały. Można powiedzieć, że Twoja mobilność to nasza ambicja!

Wiemy, że dla Twojej firmy liczy się sprawność działania, dlatego w serwisach Daimler Truck Retail Polska szybko otrzymasz termin naprawy lub wizyty w warsztacie.

Do Twojej dyspozycji mamy trzy punkty serwisowe Mercedes-Benz obsługujące samochody ciężarowe, których godziny otwarcia są dostosowane do Twoich potrzeb: jesteśmy otwarci nawet do 23:00!

Dzięki regularnym szkoleniom nasz personel warsztatowy jest zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami motoryzacyjnymi. Wykonamy dla Ciebie kompleksowe prace przeglądowe i naprawcze – najlepiej wtedy, gdy Twój pojazd akurat nie jest w użyciu. Dzięki temu możesz ograniczyć czasy przestoju samochodu, zwiększając tym samym zyskowność swojego biznesu.

Nasze pojazdy już fabrycznie są przystosowane do dużych przebiegów międzyprzeglądowych. Przykładowo, w przypadku Nowego Actrosa wymiana oleju silnikowego konieczna jest nawet dopiero po 150 000 kilometrów. Tym ważniejsze jest, aby zlecać przeglądy techniczne ekspertom zatrudnionym w naszej rozległej, globalnej sieci warsztatów serwisowych.

Jesteśmy dla Ciebie z pewnością najwłaściwszym partnerem serwisowym, ponieważ najlepiej znamy nasze (i Twoje) pojazdy i jesteśmy w stanie szybko Ci pomóc. Nasi przyjaźni i kompetentni pracownicy serwisu zapewnią dyspozycyjność i tym samym ekonomiczność eksploatacji Twoich samochodów dzięki regularnym przeglądom. Krótko mówiąc, dzięki nam Twoje pojazdy będą zawsze na chodzie.

Content truck service
Content serviceVan service

Dzięki serwisowi Mercedes-Benz mają Państwo u boku partnera, który doskonale zna Państwa samochód dostawczy i pomoże w utrzymaniu jego niezawodnej pracy.

Content serviceBus service

Profesjonalny serwis.

Nasz wysoko wyspecjalizowany personel serwisowy zajmie się profesjonalną konserwacją i naprawą Państwa autobusu. Korzysta przy tym np. ze specyficznych dla autobusów miejsc warsztatowych, specjalnych narzędzi i oryginalnych części OMNIplus dostępnych na całym świecie. Nasz dobrze wyszkolony personel zna całą specyfikę nowego lub niezbyt nowego autobusu. Ponadto do Państwa dyspozycji jest ponad 130 000 oryginalnych części o sprawdzonej jakości OMNIplus. Doświadczenie OMNIplus gwarantuje, że Państwa autobus wróci na drogę szybko, sprawnie i bezpiecznie – i zachowa swoją wartość.

Kompletny serwis samochodu ciężarowego.

Oprócz pojazdów użytkowych jesteśmy również kompetentnym partnerem w zakresie przyczep, naczep, nadwozi, osi, układów hamulcowych, wind załadowczych i agregatów chłodniczych. Nasze usługi serwisowe obejmują cały pojazd.

Ponieważ są świadczone w jednym miejscu, pozwalają na optymalizację czasu przestoju pojazdów. Dzięki współpracy z 33 renomowanymi producentami zachowane są również roszczenia wynikające z tytułu gwarancji i rękojmi.

Z nami oszczędzają Państwo czas, koszty i wysiłek związany z konserwacją i naprawą pojazdów użytkowych. Szybko przywrócimy Państwa pojazd na drogę.

Content serviceTrailer service
Content serviceFuso service

Twój serwis. Kompleksowy, niezawodny i szybko wykonany.

Najnowocześniejsze wyposażenie w pojeździe i technologia diagnostyczna w warsztacie szybko wskazują miejsca, w których wystąpiła ewentualna usterka. Pracownicy naszego warsztatu szybko i w atrakcyjnej cenie wykonają prace konserwacyjne i naprawcze zgodnie z jasno określoną specyfikacją pracy.

Unimog to tworząca się legenda motoryzacji. Każda część ma w tym swój udział. Każdy serwis decyduje o tym, jak pomyślnie będzie kontynuowana historia. Dlatego jako partner serwisowy Mercedes-Benz Unimog jesteśmy czymś więcej niż tylko warsztatem – jesteśmy częścią legendy. Wszyscy stanowimy część zgranej społeczności, w której każdy element, aż po najmniejszą śrubkę, i każda wizyta serwisowa decydują o maksymalnej gotowości do jazdy i rentowności eksploatacji. Dzięki temu Państwa Unimog niezawodnie i efektywnie radzi sobie w codziennych wyzwaniach.

Content serviceUnimog service
Content fleetboard service

Efektywne zarządzanie flotą nie jest łatwym zadaniem. Presja cenowa, ograniczenia czasowe, konkurencja, rosnące koszty i malejąca liczba wykwalifikowanych pracowników to wyzwania, którymi muszą Państwo stawiać czoła każdego dnia. Fleetboard zapewnia wgląd w ciężarówki należące do Państwa floty.

Fleetboard umożliwia zwiększenie wydajności floty, zaoszczędzenie kosztów i zmniejszenie zużycia. Dostarczane w czasie rzeczywistym dane zapewniają stały wgląd we flotę i możliwość korzystania z inteligentnego połączenia kierowców, floty i zamówień. Zachęcamy do skorzystania z naszego know-how i wspólnego z nami rozwijania potencjału swojej floty. Wspieramy cyfryzację logistyki w oparciu o technologię chmury, wprowadzając nowy interfejs klienta i rozszerzając nasze portfolio produktów o komponent Logistics Management by HABBL Transport!

Więcej informacji na temat zalet systemu Fleetboard można uzyskać na stronie www.fleetboard.pl lub bezpośrednio u partnera Mercedes-Benz.

Mercedes‑Benz Trucks Uptime

Mercedes‑Benz Trucks Uptime

Inteligentna komunikacja sieciowa. Dla jeszcze wydajniejszego wykorzystania pojazdu.

Kontakt.

Content contactUs

Tytuł:*

Proszę o kontakt:

* Pole obowiązkowe.
Udało się

Wiadomość została wysłana pomyślnie.

Błąd

Błąd przy wysyłaniu wiadomości.

W górę