Sprzedaż

Nasi certyfikowani pracownicy działu sprzedaży z przyjemnością udzielą Państwu porad.

Aby osobiście i przejrzyście przedstawić naszą bogatą ofertę, do Państwa dyspozycji są nasi doradcy handlowi. Można z nimi spotkać się osobiście u Państwa lub w naszej firmie w Warszawa. Zapraszamy do kontaktu, ponieważ kontakt osobisty i indywidualna obsługa klienta są dla nas bardzo ważne.

O novo Actros L com ProCabin

Design, który się opłaca: Actros L z kabiną ProCabin łączy w sobie aerodynamikę oszczędzającą paliwo, komfort i bezpieczeństwo – dla jeszcze większej wydajności na drodze.

Już teraz zapewnij sobie przewagę cenową.

Teraz mogą Państwo skorzystać z najlepszych warunków na ofertę pojazdów z naszego parku samochodów demonstracyjnych. Przebieg zaledwie kilku kilometrów i bogate wyposażenie dodatkowe: skorzystaj z okazji i wybierz swój wymarzony samochód do domu spośród 100 samochodów demonstracyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najlepszymi ofertami widocznymi poniżej lub przeszukania naszego kompletnego asortymentu, aby znaleźć nowy samochód ciężarowy Mercedes-Benz lub Fuso.

Nasi doradcy handlowi z przyjemnością udzielą dodatkowych informacji.

Nasza codziennie aktualizowana oferta zawiera wszystkie pojazdy demonstracyjne Mercedes-Benz i Fuso Truck.

Content sale
eMobility

eMobility

Klucz do neutralnego pod względem emisji CO2 transportu. Zrównoważony, w pełni elektryczny i cichy:eActros od Mercedes-Benz Trucks.

Leasing

Leasing

Już co druga ciężarówka Mercedes-Benz jest leasingowana lub kredytowana przez Grupę Mercedes-Benz Bank. Dowiedzcie się Państwo więcej o naszych produktach.

Pojazdy specjalne do ważnych zastosowań: karetki pogotowia, wozy strażackie czy śmieciarki – pojazdy specjalne i komunalne Mercedes-Benz są niezawodne i od zawsze stanowiły ważny element infrastruktury komunalnej. Nasi specjaliści ds. pojazdów specjalnych z przyjemnością udzielą Państwu porad.

Content sale 1

Kontakt.

Content contactUs

Tytuł:*

Proszę o kontakt:

* Pole obowiązkowe.
Udało się

Wiadomość została wysłana pomyślnie.

Błąd

Błąd przy wysyłaniu wiadomości.

W górę