Ruda Śląska

Witamy w nowym salonie dla samochodów ciężarowych i kierowców w Rudzie Śląskiej

Jesteśmy dumni z przywitania Cię w naszym nowym salonie samochodów ciężarowych marki Mercedes-Benz Trucks. To właśnie tu, pasja do doskonałości łączy się z legendarną jakością inżynierii niemieckiej, tworząc niezapomniane doświadczenia dla naszych klientów.

Do tej pory na Śląsku brakowało tak wszechstronnego obiektu. Dotychczasowa placówka Daimler Truck Retail Polska w Będzinie zostanie zastąpiona nową. Na ponad 3 hektarowej działce powstał kompleks, który oferuje większą przestrzeń, nowe udogodnienia i lepszy komfort pracy. 

O naszej inwestycji

A to tylko kilka zalet serwisu w Rudzie Śląskiej. Placówka ma 3500 m2 powierzchni. Na jej terenie znajduje się hala serwisowa i magazyn części zamiennych, co wpływa na większą przepustowość i krótszy czas napraw. W kompleksie jest również miejsce na część administracyjną. Jest tu także poczekalnia oraz komfortowe pokoje hotelowe dla kierowców oczekujących na naprawę. Dzięki temu nawet gdy serwis zajmuje dłuższą chwilę, można ją spędzić wygodnie na miejscu. 

Projektanci pomyśleli też o aspekcie ekologicznym i elektromobilności: budynek jest wyposażony w instalację fotowoltaiczną połączoną z pompą ciepła oraz ładowarki elektryczne dla samochodów osobowych i ciężarowych. 

Umiejscowienie obiektu to kolejny mocny punkt, który docenią klienci Daimler Truck Retail Polska. Chodzi o dogodny dojazd z trasy NS – salon znajduje się pomiędzy Drogową Trasą Średnicową (DTŚ) oraz autostradą A4. A na miejscu na odwiedzających czeka przestronny parking.  

Warto przypomnieć o znaczeniu inwestycji również dla okolicznych miejscowości. Powstanie salonu to wiele miejsc pracy i możliwość rozwoju w jednej z topowych marek motoryzacyjnych. Nowa stacja w Rudzie Śląskiej to nasz wzorcowy punkt, który doskonale reprezentuje misję firmy.

Ekskluzywna oferta samochodów ciężarowych

Oferujemy szeroki zakres najnowszych modeli samochodów ciężarowych Mercedes-Benz Trucks, które łączą innowacyjne rozwiązania z niezawodnością, osiągami i efektywnością.

Nasze usługi posprzedażne

Nasz salon oferuje kompleksowe usługi, obejmujące nie tylko sprzedaż samochodów ciężarowych, ale także serwis, części zamienne oraz indywidualne doradztwo dla naszych klientów. Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści są gotowi sprostać najbardziej wymagającym potrzebom klientów.

Dołącz do rodziny Mercedes-Benz Truck

Zapraszamy Cię do nowoczesnego salonu w Rudzie Śląskiej. Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą transportowym, kierowcą ciężarówki czy decydujesz się na zakup pojazdu do swojej floty – Mercedes-Benz Trucks Ruda Śląska to miejsce, gdzie spełnimy Twoje oczekiwania.

Odwiedź nas już dziś.

Skontaktuj się z nami | Znajdź nas na mapie

Content Ruda Slaska

Tytuł:*

Proszę o kontakt:

* Pole obowiązkowe.
Udało się

Wiadomość została wysłana pomyślnie.

Błąd

Błąd przy wysyłaniu wiadomości.

22DT070 078
W górę