Części/akcesoria

Ponad sto lat doświadczenia sprawia, że nasze oryginalne części Mercedes-Benz wyróżniają się najwyższą jakością wykonania: niezawodnością i sprawdzonym bezpieczeństwem. Dzięki dokładnym i precyzyjnie sformułowanym wymaganiom wobec producentów, stale wprowadzanym udoskonaleniom oraz wyczerpującym testom i kontrolom możemy zagwarantować, że nasze oryginalne części zawsze odpowiadają najnowszemu stanowi techniki i spełniają wysokie standardy jakościowe. Dodatkowo nasz doskonale zorganizowany system logistyczny zapewnia szybkie i bezproblemowe dostawy naszych oryginalnych części między naszymi lokalizacjami.

Nie musisz wybierać między ceną a jakością. Dzięki częściom Mercedes-Benz EconomyLine Twój pojazd będzie jeździł ekonomicznie, a jednocześnie pozostanie oryginałem. Więcej na ten temat dowiesz się tutaj.

Korzyści:

  • Gwarantowana jakość Mercedes-Benz
  • Niezawodna dyspozycyjność
  • Oszczędność kosztów części zamiennych
  • Produkcja chroniąca zasoby naturalne

Kontakt - Części/Akcesoria

Wartości wewnętrzne, które rozpoznaje się na pierwszy rzut oka.

Wyróżniające się opakowanie z hologramem zapewnia podwójne bezpieczeństwo: mają Państwo pewność, że część zamienna jest rzeczywiście oryginalną częścią Mercedes-Benz, a opakowanie to wyjątkowa jakość i bezpieczeństwo. Ponieważ każda część jest starannie opracowywana, produkowana i ostatecznie testowana. Dzięki temu Państwa pojazd pozostaje w stu procentach Mercedesem – zachowuje przysłowiową jakość na całe życie.

Content parts
Content parts

Nadaj swojemu pojazdowi ostateczny szlif! Praktyczne i fascynujące rozwiązania zapewniające jeszcze większy komfort, lepszy wygląd i bezpieczeństwo pozwalają dostosować Państwa pojazd do indywidualnych potrzeb. Oferta oryginalnych akcesoriów Mercedes-Benz jest bardzo szeroka i pozwala na spełnienie wielu życzeń. Każde z akcesoriów jest ekonomiczne i bezpieczne w użyciu, przetestowane i zatwierdzone przez Mercedes-Benz oraz zapewnia dodatkowe wyposażenie w jakości Mercedes-Benz i w atrakcyjnej cenie.

Nigdy nie jest za późno.

Liczne elementy wyposażenia dodatkowego do samochodu ciężarowego można zamontować w bardzo prosty sposób i w atrakcyjnej cenie. Różnorodne możliwości modernizacji obejmują wspomaganie skręcania (tzw. asystent skrętu), pistolet na sprężone powietrze, lodówkę pod łóżkiem i osłonę przed kamieniami. Ponadto istnieje możliwość łatwego rozszerzenia oprogramowania o dodatkowe komponenty, np. o urządzenia do pomiaru nacisku na oś, programy jazdy, wysokowydajny hamulec silnikowy, funkcje Remote Online lub PPC (Predictive Powertrain Control).

Chętnie udzielimy porad i na życzenie zajmiemy się profesjonalnym montażem.

Content accessory parts
Content AS services
As Serwisowy I
As Serwisowy

Wybierz Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz Trucks i odbierz swoją nagrodę.

Najwyższa jakość usług serwisowych i części zamiennych Mercedes-Benz Trucks to niejedyna korzyść, którą zapewniamy w ramach oferty specjalnej As Serwisowy. Kupując oryginalny asortyment Mercedes-Benz Trucks, otrzymasz gadżet z jednej z trzech unikalnych kolekcji, które zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić kierowcy życie w trasie.

O szczegóły zapytaj swojego Doradcę Serwisowego lub Sprzedawcę Części.

Content contact parts

Kontakt.

Content contactUs

Tytuł:*

Proszę o kontakt:

* Pole obowiązkowe.
Udało się

Wiadomość została wysłana pomyślnie.

Błąd

Błąd przy wysyłaniu wiadomości.

W górę