Sklep Mercedes-Benz

Czy to odzież funkcjonalna na drogę, praktyczne akcesoria, czy też najnowsze modele ciężarówek wiernie odwzorowane w skali do kolekcjonowania i zabawy: odkryj indywidualny charakter kolekcji Mercedes-Benz. Wystarczy wybrać i zamówić online.

Przewożą ciężkie ładunki i osiągają moc kilkuset koni mechanicznych: ciężarówki! Konie pociągowe na drogach zapewniają moc i z łatwością przemieszczają duże masy towaru. Wraz ze swoimi kierowcami, wiernymi i niezawodnymi zawodnikami wagi ciężkiej, tworzą zgrany zespół. Ta symbioza jest również konieczna, ponieważ ładunek powinien przecież dotrzeć do celu bezpiecznie i na czas! Dla prawdziwych kierowców samochodów ciężarowych Mercedes-Benz oferuje funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie produkty.

Noś logo na piersi, tak jak Twoja ciężarówka! Bo kiedy nadchodzi czas, by powiedzieć: „Odjazd! Kierunek autostrada” nie może zabraknąć narzędzi, praktycznej odzieży i akcesoriów Mercedes-Benz, takich jak czapki, paski czy breloczki. Poczuj wolność za kierownicą i fascynację samochodami ciężarowymi i odkryj Mercedes-Benz Trucker Selection!

Content contactUs

Tytuł:*

Proszę o kontakt:

* Pole obowiązkowe.
Udało się

Wiadomość została wysłana pomyślnie.

Błąd

Błąd przy wysyłaniu wiadomości.

W górę